• Pogotowie informatyczne 24/7

Pakiet Internetowy

Pakiet Internetowy

PAKIET INTERNETOWY

 

  1. Routery WiFi z modemem LTE – 180 zł brutto

W przypadku podłączenia laptopa do internetu może pojawić się potrzeba użycia routera WiFi z modemem LTE – o ile w miejscu podłączenia nie ma alternatywnego, istniejącego łącza. Wtedy najczęściej istniejące urządzenie ma moduł WiFi, lub w ostateczności laptop można podłączyć przy pomocy kabla LAN.

Dla tabletów wymienionych wyżej nie ma potrzeby instalacji routera WiFi z LTE gdyż one same posiadają gniazdo na kartę SIM, za pomocą której można podłączyć się do sieci. W sytuacjach brzegowych słabego sygnału telefonii komórkowej może mimo to pojawić się potrzeba zakupu routera Wifi+LTE z zewnętrzną anteną. W takie sytuacji tablet powinien być w opcji bez LTE, czyli tylko WiFi.

Rekomendujemy mobilny router Huawei E5573 działający w szybkiej sieci 4G LTE, posiadający baterię o pojemności 1500mAh. Router zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu do 10 urządzeń jednocześnie.

Może też zostać z powodzeniem podłączony do komputera za pomocą złącza USB. Zarządzanie routerem jest niezwykle proste i intuicyjne, może się odbywać bezpośrednio z przeglądarki internetowej lub za pomocą aplikacji Huawei Mobile Wi-Fi na Twoim smartfonie (aplikacja do pobrania z Google Play, Apple Store)

 

  1. Pakiet internetu FreedomNet 25 PREMIUM MOBILE – 180 zł brutto

Internet mobilny 25GB miesięcznie. Premium Mobile oferuje najlepszy w Polsce zasięg LTE sieci Plus w bardzo korzystnych taryfach FreedomNET. Bez umowy na okres min 6 miesięcy, bez opłaty aktywacyjnej.
[button link=”mailto:zamowienia@zdalnaszkola.edu.pl” bgcolor=”#fda701″ text=”Zamawiam” target=”_blank”]

Hi, How Can We Help You?
Snowfall demo