• Pogotowie informatyczne 24/7

Naprawa drukarek

SERWIS DRUKAREK AUGUSTÓW

Czy Twoja drukarka laserowa / atramentowa przestała działać? Potrzebujesz naprawy drukarki wielofunkcyjnej? Zabrakło Ci wkładów atramentowych, lub tonerów?

Od ponad 25 lat naprawiamy i serwisujemy drukarki w całym Augustowie i okolicach. Pożegnaj się z frustrującymi problemami z drukarką, które wprowadzają chaos w miejscu pracy i przywitaj się z szybką, dostosowaną do potrzeb usługą naprawy, dzięki której ten często nieprzewidziany problem zniknie …

Kiedy rezerwujesz u nas naprawę, obiecujemy:

Naprawa i konserwacja drukarki w 48 godzin lub krócej

Korzystamy wyłącznie z w pełni wykwalifikowanych lokalnych inżynierów zajmujących się drukowaniem

Eksperci w zakresie napraw i konserwacji ploterów

30 dni gwarancji na wszystkie naprawy

Naprawy na miejscu w Augustowie, Grajewie i Ełku

Ogromny wybór dostępnych wkładów do drukarek, wysyłanych na to samo słowo w doskonałej cenie

Bez kłopotów i zamieszania. Po prostu praca wykonana.

Współpracujemy ze wszystkimi znanymi firmami w branży drukarek biznesowych, w tym HP, Brother, Samsung, Epson, Sharp, Oki, Konica, Ricoh i Canon, aby mieć pewność, że jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz. Działając na rynku od ponad 15 lat, dostosowaliśmy nasze podejście do postępu technicznego, rozwoju i uratowania setek firm przed potencjalnie bolesnymi sytuacjami. Sprawdź nasze  referencje  – nasze usługi, wiedza o produktach i umiejętności naszych techników są niezrównane i pozwalają nam doradzać naszym klientom, udzielając im ważnych wskazówek dotyczących oszczędności kosztów związanych z ich wydajnością drukowania.

Hi, How Can We Help You?
Snowfall demo