• Pogotowie informatyczne 24/7

Czy dbasz o bezpieczeństwo swojego sprzętu? Oto nowe rozwiązania w ofercie naszej firmy komputerowej!

Rozszerzenie oferty naszejfirmy komputerowej o nowe urządzenia to ważny krok w kierunku zwiększenia konkurencyjności i zaspokojenia potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej firm i osób prywatnych korzysta z nowoczesnych technologii, posiadanie odpowiedniego sprzętu jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania. W naszej firmie postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o urządzenia takie jak UPS-y, listwy, szafy rackowe, klimatyzatory oraz dyski, macierze i nas.

Do naszej oferty dołączyliśmy renomowane marki takie jak APC by Schneider Electrics, EATON, EVER oraz VERTIV, które oferują rozwiązania wysokiej jakości w dziedzinie UPS-ów, listw, szaf rackowych, klimatyzacji oraz zarządzania online. Wszystkie te urządzenia pozwalają na zwiększenie niezawodności i bezpieczeństwa pracy sprzętu oraz ochronę przed awariami i uszkodzeniami.

Dodatkowo, wprowadziliśmy do naszej oferty także dyski, macierze i nasy od firm takich jak SYNOLOGY i QNAP, które oferują zaawansowane rozwiązania do przechowywania i udostępniania danych. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na przechowywanie danych, te urządzenia stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych.

 

Wprowadzenie nowych urządzeń do naszej oferty pozwoliło nam na poszerzenie zakresu usług, jakie oferujemy naszym klientom. Teraz możemy zapewnić kompleksowe rozwiązania, które nie tylko pozwalają na sprawną pracę komputerów i innych urządzeń, ale także zabezpieczają je przed awariami i stratą danych.

Podsumowując, rozszerzenie naszej oferty o urządzenia takie jak UPS-y, listwy, szafy rackowe, klimatyzatory oraz dyski, macierze i nas pozwoliło n

am na dostosowanie się do potrzeb rynku oraz zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań. Wprowadzenie renomowanych marek do naszej oferty gwarantuje wysoką jakość i niezawodność sprzętu, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów.

Plus – lider w ogólnym rankingu szybkości internetu mobilnego za pierwszy kwartał 2023 według SpeedTest.pl!

W pierwszym kwartale 2023 roku operator telekomunikacyjny Plus stał się liderem w ogólnym rankingu szybkości internetu mobilnego według SpeedTest.pl. Badanie obejmowało ponad 800 tysięcy testów i obejmowało wszystkie technologie internetu mobilnego: 5G, 4G i 3G, u wszystkich operatorów w Polsce. Wyniki potwierdziły, że Plus jest liderem w kategorii 5G, ale także w ogólnym rankingu szybkości internetu mobilnego.

Plus to jedna z największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, z najnowocześniejszą infrastrukturą i technologią. Premium Mobile jest siecią wirtualną, która działa na infrastrukturze sieci Plus, oferując klientom własne pakiety usług i ceny. Dzięki temu klienci Premium Mobile mają dostęp do tej samej jakości usług, co klienci sieci Plus.

Sieć Plus, na której działa Premium Mobile, oferuje swoim klientom najnowsze technologie i najwyższą jakość usług. Dzięki temu klienci Plus mogą korzystać z szybkiego i stabilnego dostępu do internetu, bez względu na to, gdzie się znajdują i jakiego rodzaju usługi internetowe wykorzystują. Klienci Premium Mobile również mają dostęp do tej samej jakości usług, co klienci Plus, dzięki temu mogą korzystać z internetu w sposób efektywny i bez zakłóceń.

Plus, jako lider w ogólnym rankingu szybkości internetu mobilnego według SpeedTest.pl, oferuje swoim klientom szeroką gamę usług internetowych, począwszy od standardowych pakietów danych i minut, a skończywszy na zaawansowanych usługach internetowych i rozwiązań dla firm. Dzięki temu klienci Plus mogą korzystać z internetu w sposób pełen wydajności, a także korzystać z zaawansowanych usług internetowych, takich jak streamowanie wideo czy granie online.

 

Czym jest Phishing??

 

Phishing sieje pogrom w polskiej sieci. Jest oparty na wiadomościach e-mail lub sms. Cyberprzestępcy podszywają się za firmy kurierskie, urzędy administracji, sieci komórkowe czy naszych znajomych chcą pozyskać nasze dane np. do kont bankowych czy mediów społecznościowych czy systemów biznesowych.

1 2 3 5
Hi, How Can We Help You?