• Pogotowie informatyczne 24/7

Stała Umowa Serwisowa

SOS

STAŁA OPIEKA SERWISOWA

OFERTA STAŁEJ OPIEKI SERWISOWEJ

Oszczędność wydatków dzięki obsłudze informatycznej nawet o 70%

Outsourcing IT wykorzystuje się w zasobach wyspecjalizowanych firm komputerowych. Firmy te zajmują się infrastrukturą IT w różnych przedsiębiorstwach. My stworzyliśmy stałą opiekę serwisową, która jest tańszym rozwiązaniem niż zatrudnienie na pełen etat doświadczonych informatyków. Skorzystanie z takiego rozwiązania umożliwia firmie prowadzenie działalności o podstawowym profilu, bez problemów technicznych.

Oszczędność wydatków 70%
Bezpieczęstwo informatyczne 90%
Ochrona danych przed zniszczeniem i uszkodzeniem. 100%
Natychmiastowa reakcja na zgłoszenie 100%

Jako wykwalifikowany serwis sprzętu komputerowego w Augustowie, Ełku i Grajewie staramy się jak najlepiej trafiać w potrzeby i specyfikę biznesową naszych klientów. Zadowolenie oraz sukces z wdrożonych rozwiązań jest możliwy tylko i wyłącznie przy ścisłej współpracy z naszymi Partnerami.

Dla naszej firmy, nasi Partnerzy stanowią najwyższą wartość dlatego też staramy się traktować nasze współdziałanie w sposób wyjątkowy. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom stworzyć bezkonkurencyjna ofertę i zoptymalizować koszty działania ich przedsiębiorstw.

Nasza firma proponuje Państwu usługę SOS (Stała Opieka Serwisowa) W ramach nawiązania z naszą firmą współpracy wykonujemy poniższe prace:

Stałe wizyty w Państwa firmie, nawet na wezwanie klienta, czas realizacji maksymalnie do 4h, po zgłoszeniu zaistniałego problemu, Bieżące aktualizacje oprogramowania zgodnie z zaleceniami producenta: uaktualnienia, instalacje service pack, Stała opieka serwisowa urządzeń i sieci bezprzewodowych, a także instalacja i konfiguracja, Archiwizacja danych i dearchiwacja danych, – jeśli jest taka potrzeba, Ochrona danych przed wyciekiem (dostępem osób trzecich), zabezpieczenie komputera przed atakiem z Internetu, Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania antywirusowego i oprogramowania FIREWALL jak i usuwanie wirusów, które dostały się do danego komputera firmowego, Przywracanie fabrycznych ustawień w laptopach, Konserwacja i czyszczenia urządzeń np., drukarek czy komputerów, Dostarczanie materiałów eksploatacyjnych – tusze, tonery czy taśmy barwiące, Okresowa optymalizacja systemu informatycznego, a w tym defragmentowanie dysków, deinstalacja programów niepotrzebnych lub nieaktualnych, usuwanie zbędnych plików oraz czyszczenie rejestrów,Instalacja, konfiguracja oraz wdrażanie nowego oprogramowania, Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych, Udostępnienie sprzętu zastępczego w razie awarii, Inne usługi na życzenie klienta.

Hi, How Can We Help You?
Snowfall demo